Wybór fotografa

Aby wesele było idealne musimy zadbać o każdy szczegół podczas planowania. Z pewnością bardzo, ale to bardzo ważną decyzją jest wybór fotografa. Podczas wesela nie odczujemy aż tak tego wyboru, jak potem przy każdym przeglądaniu zdjęć z tego dnia. Przykro byłoby przeglądać zdjęcia, które nam się po prostu nie podobają.

 

Z fotografią niewiele mamy wspólnego, zajmujemy się nią raczej hobbystycznie. Ale na naszą prośbę mnóstwo par, jak również samych fotografów podsyła nam zdjęcia z wesel. Uwierzcie nam, że zdjęcia różnią się ogromnie! Rozumiemy, gdy Para Młoda nie wynajęła zawodowca, a zdjęcia robi znajomy albo ktoś z rodziny. Problem jest wtedy, gdy dowiadujemy się, że Pan X jest profesjonalistą, i kosztuje sporo, a zdjęcia są po prostu słabe. Sama współpraca podczas uroczystości pokazuje, jakie podejście ma fotograf do swojej pracy i klientów. Zdarzają się tacy, których para młoda musi wręcz prosić, żeby w danym momencie wstał od stolika i zrobił im zdjęcie. Najmniej rozumiemy takich, którzy, podczas fotografowania muszą mieć pełne oświetlenie Sali, dodatkowo jeszcze je doświetlając halogenami oraz tych, którzy na starcie zabraniają zespołowi używać dymu i wszelkiego rodzaju laserów i świateł z mocnymi efektami. Bywają tacy, którzy przychodzą, z profesjonalnym sprzętem wartym kilkanaście tysięcy złotych, a zdjęcia robią w trybie automatycznym, licząc, że z dużej ilości coś się wybierze. I niestety potem przy wydaniu zdjęć klientom, często się okazuje, że zdjęcia są złej jakości, statyczne, bez przekazu i efektów. Niestety jeszcze musimy uważać na to, czy podpisujemy umowę z fotografem czy z „usługą fotografowania”, ponieważ niestety zdarza się, że na nasze wesele przyjedzie wynajęty Pan, który z pracami przedstawionymi na stronie fotografa nie ma nic wspólnego, a jest jedynie jego pracownikiem.

 

Na naszej stronie dzięki uprzejmości fotografów i Par Młodych mamy mnóstwo zdjęć, różnych Panów i firm. Większość z nich jest podpisana w dolnej krawędzi zdjęcia. Musimy ich pochwalić, bo robią to naprawdę profesjonalnie. Zdjęcia są przejrzyste i dobrej jakości.  Widać w nich przekaz i wizję twórcy. Z tego miejsca pragniemy również im podziękować, bo takie zdjęcia pełne energii, kolorowe i wesołe są dla nas również reklamą.

 

Na naszą szczególną uwagę zasługują fotografie:

- http://www.jarekjozwa.pl

- http://detournelle.pl

- http://siwulec.pl

- https://www.facebook.com/pfietko/

- https://web.facebook.com/PAWEL.MAKSYMIEC.FOTOGRAFIA

 

Pragniemy podkreślić, że jest to nasza osobista opinia. Zdjęcia innych fotografów, które są na naszej stronie również zasługują na uwagę, i warto je przeglądnąć.

 

Dlatego przed wyborem fotografa uwzględnijcie czynniki, które w skrócie poruszyliśmy powyżej, a miło Wam się będzie kiedyś wspominało swoje wesele.

 

MP

15 grudnia 2018
Dj na wesele Rzeszów
Dj na wesele Rzeszów

Dj wodzirej na wesele rzeszów podkarpacie jarosław przemyśl radymno przeworsk łańcut kolbuszowa tarnobrzeg mielec dębica stalowa wola krosno jasło sanok nowa dęba

weselny dj wodzirej najlepszy dj roku magnetic project

dj, wodzirej, mahnetic project, dj rzeszów, dj na wesele rzeszów, dj jarosław, dj na wesele, organizacja imprez, imprezy okolicznościowe,  pokazy, konferencje, nagłośnienie, eventy, sympozja biznesowe, jubileuszowe, dyskoteki plenerowe, imprezy integracyjne, urodziny, imieniny,  studniówki, komersy, wesela, komunia, targi, prezentacje produktu, pokazy multimedialne, wodzirej na wesele, dj jarosław, dj na wesele rzeszów,  wesele z dj, wodzirej weselny podkarpacie, dj na wesele podkarpacie, dj rzeszów, dj na wesele rzeszów, wodzirej kolbuszowa, wodzirej kolbuszowa,  muzyka na wesele, zespół na wesele krosno, dj przemyśl, dj na wesele przemyśl, zespół weselny rzeszów, zespół weselny kolbuszowa,  muzyczna obsługa imprez,

Magnetic Project

Tel.: 509 977 416

Tel.: 795 615 276

e-mail: magnetic-project@wp.pl