Nasz sprzęt

....... co przywieziemy ze sobą .......

Witamy, W tej zakładce chcieliśmy opisać w skrócie oprawę techniczna imprez, czyli mówiąc prościej co przywieziemy ze sobą aby zarówno Państwo jak i Wasi goście byli w pełni usatysfakcjonowani i aby impreza była wyjątkowa i niepowtarzalna.

 

Do nagłośnienia używamy między innymi sprzętu takich firm jak YAMAHA, LDM, Electro Voice, T-AMP, RH Sound, AKG.

Są to renomowane i uznane na świecie firmy z wieloletnią tradycją.

Ilość jak i moc kolumn dobierana jest w zależności od liczby bawiących się osób, wielkości a także kształtu sali. Muzyka odtwarzana jest z kontrolerów Dj-skich Pioneer. 

 

Tyle w skrócie jeżeli chodzi o nagłośnienie. Nie będziemy tutaj zajmowali się wypisywaniem modeli i liczby urządzeń. Ten opis jest skierowany do ludzi którzy nie maja na co dzień styczności ze sprzętem estradowym i ma on pokazać, w przypadku gdy zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług czego mogą się spodziewać.

 

Kolejnym niezwykle ważnym elementem bez którego w dzisiejszych czasach żadna impreza się nie obędzie jest oświetlenie. Ciężko jest wyobrazić sobie koncert czy wystep bez całej masy kolorowych urządzeń oświetleniowych które są coraz cześciej uzupełniane przez multimedia. Oglądając koncerty lub imprezy w telewizji jesteśmy „przyzwyczajeni” do bajecznych efektów, gry świateł , multimediów i efektów specjalnych. Czemu by nie przenieść chociaz części tego magicznego świata na WASZĄ uroczystość? 

Magnetic Project zapewnia bajkowe oświetlenie, moc atrakcji i wspaniałych efektów za przystępną cenę. Łączymy tradycje z nowoczesnością.

Zawsze staramy się wykorzystać zdobytą wiedzę i doświadczenie i ”przenieść” ją na imprezy na które zostaniemy zaproszeni.

Obsługując WASZE wesele zawsze zaczynamy od konstrukcji scenicznych czyli od tzw. ramp oświetleniowych.  Na tych konstrukcjach instalowane jest oświetlenie. I tutaj podstawą są skanery firm ADJ, czyli urządzenia wytwarzające snopy światła dużej mocy w różnych kolorach i wzorach, Ich uzupełnieniem są reflektory Led Par,  efekty dyskotekowe, wielokolorowe lasery RGB dużej mocy itp.

Całość jest w bardzo przemyślany sposób zainstalowana i zaprogramowana.

 

Możemy tutaj zapomnieć o prostych efektach „skaczących i błyskających” sobie bez większego sensu, które zapewne znacie Państwo z imprez z zespołami weselnymi i Dj-ami amatorami. Dlatego zawsze wybierając ofertę warto się przyjrzeć zdjęciom lub też filmom które prezentują i zobaczyć co faktycznie dana osoba czy firma oferuje.

 

Obok oświetlenia zapewniamy na naszych imprezach również multimedia. I tutaj wspomnieć chciałbym o ekranie elastycznym oraz o projektorze,  Na tym sprzęcie wyświetlamy wizualizacje np. prezentacje rodzinne, filmy na podziękowania dla rodziców itp.

Dj na wesele Rzeszów
Dj na wesele Rzeszów

Dj wodzirej na wesele rzeszów podkarpacie jarosław przemyśl radymno przeworsk łańcut kolbuszowa tarnobrzeg mielec dębica stalowa wola krosno jasło sanok nowa dęba

weselny dj wodzirej najlepszy dj roku magnetic project

dj, wodzirej, mahnetic project, dj rzeszów, dj na wesele rzeszów, dj jarosław, dj na wesele, organizacja imprez, imprezy okolicznościowe,  pokazy, konferencje, nagłośnienie, eventy, sympozja biznesowe, jubileuszowe, dyskoteki plenerowe, imprezy integracyjne, urodziny, imieniny,  studniówki, komersy, wesela, komunia, targi, prezentacje produktu, pokazy multimedialne, wodzirej na wesele, dj jarosław, dj na wesele rzeszów,  wesele z dj, wodzirej weselny podkarpacie, dj na wesele podkarpacie, dj rzeszów, dj na wesele rzeszów, wodzirej kolbuszowa, wodzirej kolbuszowa,  muzyka na wesele, zespół na wesele krosno, dj przemyśl, dj na wesele przemyśl, zespół weselny rzeszów, zespół weselny kolbuszowa,  muzyczna obsługa imprez,

Magnetic Project

Tel.: 509 977 416

Tel.: 795 615 276

e-mail: magnetic-project@wp.pl