Weselny Dj Podkarpackie

Magnetic Project Dj & Wodzirej

 

Magnetic Project to zespół składający się z DJ i Wodzireja (Damian i Przemek).


Zostaliśmy nominowani podczas Wielkiej Gali Branży Weselnej do tytułu DJ roku 2016, i drogą głosowania dzięki głosom zadowolonych klientów zdobyliśmy ten tytuł!

W naszym repertuarze znajdują się tylko oryginalne, znane przeboje, co gwarantuje, że usłyszymy to co lubimy. Przerwy dostosowujemy do bawiących się gości, a w czasie posiłków puszczamy nastrojową muzykę. Nasz repertuar nie jest sztywno ustalony (dostosowany do gustów gości oraz ich wieku).

 

Nasza współpraca z klientem nie polega jedynie na podpisaniu umowy lecz na konkretnych ustaleniach co do wyboru muzyki oraz stylu zabawy. Oferujemy mnóstwo atrakcji i konkursów umilających wieczór. Podczas wesela prezentowane są na specjalnym ekranie przygotowane uprzednio multimedialne prezentacje rodzinne. Warto wziąć pod uwagę fakt, że tworząc duet cała impreza przebiega płynnie, dj zapewnia oprawę muzyczną, natomiast wodzirej zabawia towarzystwo (zabawy, konkursy, nauka prostych tańców, śpiewanie). Z gitarą, tamburynem oraz śpiewnikami wychodzimy do gości i prowadzimy biesiadę przy stołach, jak również możemy poprowadzić karaoke.

 

Na specjalne życzenie istnieje możliwość zapewnienia:

 

*Pokazu tanecznego
*Wielu innych atrakcji zgodnych z charakterem imprezy

 

Zadowolenie gości jest dla nas sprawą priorytetową!

Można nas znaleźć na:
 

- fb jako: MagneticProject
- instagramie: dj_wodzirej_na_wesele 
            #magneticproject
- stronie internetowej: magneticproject.pl

 

Kilka słów o nas

poznajmy się bliżej

Magnetic Project został wybrany drogą głosowania na firmę roku w kategorii  Dj roku 2016. Nagroda została wręczona podczas Wielkiej Gali Branży Weselnej w Hotelu Bristol Tradition & Luxury w Rzeszowie. Konkurs objął całe województwo podkarpackie i małopolskie.

 

Dziękujemy za wszystkie głosy naszych zadowolonych klientów:)

 

Podczas odbierania nagrody obiecaliśmy, że nasze usługi będą TYLKO lepsze, dlatego dajemy nadal z siebie 100% i wzbogacamy nasze usługi o doświadczenie, nowe zabawy i nowszy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy.

Weselny Dj Podkarpackie
Weselny Dj Podkarpackie
Dj na wesele Rzeszów
Dj na wesele Rzeszów

Dj wodzirej na wesele rzeszów podkarpacie jarosław przemyśl radymno przeworsk łańcut kolbuszowa tarnobrzeg mielec dębica stalowa wola krosno jasło sanok nowa dęba

weselny dj wodzirej najlepszy dj roku magnetic project

dj, wodzirej, mahnetic project, dj rzeszów, dj na wesele rzeszów, dj jarosław, dj na wesele, organizacja imprez, imprezy okolicznościowe,  pokazy, konferencje, nagłośnienie, eventy, sympozja biznesowe, jubileuszowe, dyskoteki plenerowe, imprezy integracyjne, urodziny, imieniny,  studniówki, komersy, wesela, komunia, targi, prezentacje produktu, pokazy multimedialne, wodzirej na wesele, dj jarosław, dj na wesele rzeszów,  wesele z dj, wodzirej weselny podkarpacie, dj na wesele podkarpacie, dj rzeszów, dj na wesele rzeszów, wodzirej kolbuszowa, wodzirej kolbuszowa,  muzyka na wesele, zespół na wesele krosno, dj przemyśl, dj na wesele przemyśl, zespół weselny rzeszów, zespół weselny kolbuszowa,  muzyczna obsługa imprez,

Magnetic Project

Tel.: 509 977 416

Tel.: 795 615 276

e-mail: magnetic-project@wp.pl